Підсудний у справі смертельної ДТП у Кіровограді Анатолій Душинський почав плутатися у своїх свідченнях на суді, який триває в Новомиргороді сьогодні, 8 вересня, передає кореспондент Точки доступу.

На відео, яке переглядають учасники процесу в залі судового засідання, видно, як Душинський розливає горілку із пляшки і випиває. Підсудний спочатку сказав, що на відео - не він. Тоді – що того вечора на ньому був не білий, а чорний светр. Врешті Душинський заявив, що не заперечує, що розливав і пив, але заперечив, що то – горілка.

Нагадаємо, Душинський не впізнає себе на записах камер відеоспостереження з клубу „Вельвет”, зроблених у ніч перед ДТП.

Наша спільнота

Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.

Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!