Відкриття пішохідного мосту через Інгул у районі парку Пушкіна планують провести не пізніше 30 квітня, передає кореспондент Точки доступу.
Наразі на мосту робітники встановлюють перила, зливову каналізацію, організовують входи на міст із пандусами та фарбують конструкції.
Фото Олександра Козловського, Точка доступу
Схожі матеріали
Руйнування мосту в Грузькому Кропивницького району: в громаді прокоментували ситуацію
Пільгові картки на проїзд у транспорті видаватимуть у Кропивницькому: хто та як може отримати
У міськраді не погодили збільшення тарифу на вивезення сміття у Кропивницькому
Запрошуємо вас стати частиною нашої спільноти та бути
причетними до змін у місті.
Після оформлення підписки ми надішлемо вам лист із детальною інформацією.
Долучайтеся до змін у місті, які вже відбуваються!