Вписувати в закордонний паспорт дітей можна буде тільки до 1 квітня

  • watch_later 19 березня 2015, 21:19

  • visibility 96 переглядів

Дані про дітей в українські закордонні паспорти старого зразка вносяться до 1 квітня 2015 року, після чого необхідно буде оформляти для дитини закордонний паспорт нового зразка або проїзний документ, роз'яснили в Державній міграційній службі.

"Якщо у громадянина є закордонний паспорт старого зразка, то у нього до 1 квітня є три варіанти: перший - внести інформацію про дитину в свій паспорт, другий - оформити дитині повноцінний закордонний паспорт, третій - оформити проїзний документ дитини, але з розумінням того, що цей документ приймається не в усіх державах світу, зокрема, Чехія, Іспанія, Португалія не приймають його ", - сказав агентству" Інтерфакс-Україна "в четвер керівник прес-служби відомства Сергій Гунько.

Він пояснив, що до 1 квітня діє постанова уряду, яка передбачає внесення даних про дітей в закордонні паспорти.

С.Гунько підкреслив, що після 1 квітня у громадян залишаться два варіанти: або оформляти паспорт дитині, або оформляти проїзний документ дитини.

Він зазначив, що закордонний паспорт нового зразка видається з 1 січня громадянам з народження, тобто і дітям.

С.Гунько також нагадав, що всі документи, які видавалися і видаються Державною міграційною службою, діють до завершення терміну дії цих документів.