Через борги КП жителі Світловодська ризикують залишитись без тепла

  • Таміла Чорноморець
  • watch_later 18 червня 2018, 17:25

  • visibility 329 переглядів

"Світловодськпобут" заборгував перед "Нафтогазом" понад 64 мільйони. Про це повідомила начальниця департаменту житлово-комунального господарства ОДА Ольга Довжук під час засідання обласного штабу з питань підготовки до опалювального сезону.

За словами посадовиці, підприємство вже підготувало 3 із 6 котелень до опалювального сезону, що становить 50%. Також у заходах підготовки планується ще заміна 10 км теплової мережі та заміна 1 котла – цього тепловики ще не виконали, однак запевняють, що все ж проведуть відповідні роботи.

Що ж до розрахунків за газопостачання, то з початку року КП "Світловодськпобут" використало близько 8,8 мільйонів кубів природного газу на суму понад 58 мільйонів гривень. Із них підприємство сплатило 36,4 млн грн., цьогорічного боргу лишається 22,2 млн грн. Однак загальна заборгованість перед НАК "Нафтогазом" становить понад 64 мільйони гривень.

За умовами газопостачального підприємства, номінації на опалювальний сезон 2018-2019 отримають лише ті теплопостачальники, які розрахувалися на 90%. Тобто, за підрахунками, для отримання номінацій "Світловодськпобуту" на сьогодні необхідно сплатити ще 23,6 млн грн.

Читайте також: Субсидії в Україні: Кабмін змінив правила для мешканців багатоповерхівок