Лідери «Основи» обговорили причини занепаду аграрної галузі (ФОТО)

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 27 вересня 2018, 13:10

  • visibility 26 переглядів

Круглий стіл «Основи розвитку агросектору України», організований політичною партією «Основа», відбувся у Кропивницькому вчора, 26 вересня.

Лідери політичної партії Сергій Тарута та Андрій Ніколаєнко разом з аграріями зі всієї країни обговорили перспективи розвитку агропромисловості в Україні та регіоні зокрема.

Сергій Тарута наголосив, що аграрний сектор – це фундамент розвитку економіки. «Основа» розробила Доктрину збалансованого розвитку «Україна 2030», першу довгострокову стратегію в Україні, кінцевим результатом якої є побудова успішної країни. У Доктрині також викладений план успішного розвитку аграрного сектору.

Наше завдання полягає в тому, щоб зробити аграрний сектор максимальною складовою економіки. Одна з головних причин занепаду аграрної галузі – це бідність. Якщо в селі буде низький рівень життя, аграрна галузь не буде розвиватись. І наше завдання – розробити детальний план відносно розвитку цього сектору, адже ми впевнені у перемозі. Люди за нашими деклараціями чекають конкретних дій, – наголосив Тарута.

За словами Андрія Ніколаєнка, сьогодні головною причиною занепаду аграрного сектору є нестача кваліфікованих кадрів.

Зараз найболючішим питанням для України є нестача кваліфікованих кадрів. Це питання №1 в усіх галузях. Спеціалісти виїжджають за кордон, вузи не готують кваліфікованих спеціалістів, особливо в галузі інженерії. Україну чекає колосальна модернізація і нам потрібні кваліфіковані спеціалісти, – розповів Андрій Ніколаєнко.

Політик наголосив, що головне завдання на сьогодні – зробити так, щоб село не перетворювалось в місце отримання сировини, а було комфортним місцем для життя.

Учасники круглого столу обговорили ряд проблем, які, на їхню думку, заважають успішному розвитку агропромислового сектору в Україні. Насамперед, це погано розвинена інфраструктура, яка не дає змоги успішно здійснювати перевезення зібраного врожаю,проблеми з ринком збуту, відсутність інвестицій в сільськогосподарську галузь та відтік населення  з сільської місцевості.

Читайте також: Партія «Основа» на праймеріз вибрала Сергія Таруту кандидатом у президенти

Читайте також: Перемогти збірній допомогла шалена підтримка людей! – президент Федерації бейсболу та софтболу України Андрій Ніколаєнко (ФОТО)

Читайте також: «Основа» в Кропивницькому співпрацюватиме з переселенцями (ФОТО)