Мораторій на продаж землі – це перемога патріотів, – Тимошенко

  • Редакція Точки Доступу
  • watch_later 21 грудня 2018, 11:40

  • visibility 31 перегляд

Продовження терміну мораторію на продаж сільськогосподарської землі стало перемогою патріотів і показало, хто дійсно дбає про національні інтереси України.

Про це розповіла Юлія Тимошенко в кулуарах парламенту після ухвалення законопроекту 9355-5, який одностайно підтримала фракція "Батьківщини", передає "Обозреватель".

За словами лідерки партії, непродовження мораторію до президентських виборів позбавило б Україну безцінного скарбу — української землі. Вона звернула увагу на те, що президентська фракція фактично зривала голосування, а в підсумку продовження мораторію підтримала лише третина депутатів БПП.

Сьогодні в нашому залі був момент істини: хто за Україну, а хто готовий розпродати її з молотка. Сьогодні для парламенту, по суті, був тест: скільки в залі є людей, які не готові ні за які гроші, ні за які ультиматуми здати сільськогосподарську землю, — заявила голова партії.

Після президентських виборів, запевнила Тимошенко, нова команда повністю змінить стратегію поводження з сільськогосподарською землею, буде можливість побудувати сімейні ферми й буде створено систему сприяння розвитку малих і середніх сільгосппідприємств:

Ми побудуємо переробку аграрної продукції, дамо можливість фермерам з часом придбати цю землю не на аукціонах, а завдяки довгостроковим пільговим кредитам під 3-5% річних. Ми зробимо все для того, щоб був введений єдиний податок на гектар землі, — сказала лідер "Батьківщини".

Тимошенко нагадала, що дві такі потужні країни, як Канада та Ізраїль, майже всю сільськогосподарську землю мають у державній або в комунальній власності. І наголосила, що Україна буде такою ж.

Нагадаємо, вчора Веpхoвнa Paдa схвaлилa пpoдoвження мopaтopію нa пpoдaж земель сільгoсппpизнaчення дo 1 січня 2020 poку. Мopaтopій нa пpoдaж землі введений в Укpaїні в 2001 poці. 

Читайте також: Тимошенко стала лідером у передвиборчих перегонах - результати соцопитування

Читайте також: Тимошенко запропонувала нову дієву стратегію роботи з трудовою міграцією

Р