У Кропивницькому 28 квітня о 18:30 в актовій залі Центральноукраїнського державного університету імені Винниченка відбудеться благодійна презентація роману "Колонія" українського письменника Макса Кідрука.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на видавництво письменника "Бородатий Тамарин".

Зустріч у Кропивницькому відбудеться в рамках туру, який влаштовує автор після трьох із половиною років майже повного затишшя.

Під час презентації автор розповідатиме не лише про новий роман, а й про те, що нас усім робити, аби описані в ньому події не стали реальністю, – написали організатори.

Захід благодійний. Отриманий з квитків та мерчу прибуток перерахують Волонтерському штабу "АНГАР" для закупівлі дронів нашим Силам оборони.

Придбати квиток можна на сайті видавництва.

Про що книга

2141 рік.

Людство на Землі ще не оговталося від хвороби клодис, що призвела до найбільшої за пів століття пандемії, коли з’являється новий патоген, який інфікує винятково вагітних жінок. Група вчених-імунологів намагається з’ясувати, що він таке і чи пов’язана його поява з нейтринними спалахами, зафіксованими довкола планети.

Чисельність населення марсіанських Колоній перевищує сто тисяч мешканців, і третина з них — народжені на Марсі. Вони програють суперспеціалістам із Землі боротьбу за робочі місця в наукомісткій економіці Марса і змушені гарувати, мов раби, на низькокваліфікованих ручних роботах. Що більше їх сягає повноліття, то дужче вони прагнуть змін, не усвідомлюючи, що ці зміни ставлять під загрозу саме існування Колоній.

"Колонія" — перша книга з фантастичного циклу «Нові Темні Віки» про світ у ХХІІ столітті. Це історія про те, що людина, попри всі її досягнення, не змінюється, й ані збільшення тривалості життя, ні навіть перетворення на двопланетний вид не гарантує людству порятунок.


Фото з фейсбук сторінки Макса Кідрука

Читайте також: "Нескорений Херсон": у Кропивницькому презентували фотоiсторiю про супротив окупацiї (ФОТОРЕПОРТАЖ)


Головне сьогодні