Сьогодні, 18 січня, кропивницький Музей мистецтв увосьме долучився до Міжнародного дня селфі у музеї. Як фотографувалися відвідувачі – дивіться у матеріалі Точки доступу.

День селфі у музеї започаткувала англійка Мар Діксон у 2014 році. Відтоді щорічно ця подія відбувається у третю середу січня. Цього дня відвідувачі музеїв з усього світу публікують селфі у соцмережах з гештегом "MuseumSelfie" та гештегом того музею, де зроблене фото.

До нас приходять відвідувачі з фотоапаратом чи телефоном, роблять селфі та обов'язково виставляють в інстаграм чи фейсбук. Наш гештег – #MuseumSelfie_ММ. Потім обирається найкраще фото, переможцю дарують подарунки", – розповіла координаторка акції Ірина Лягул.

Для учасників акції вхід у музей безплатний.

Ми показуємо, що працюємо попри війну. Що всі зали відкритті, і нам є що показувати. Є що подивитися. Музей – це не там де нудно і тихо, а там, де вирує життя, – сказала координаторка.

Зробити селфі прийшли й троє подруг, які захоплюються мистецтвом.

Я дуже люблю мистецтво і вважаю, що його треба популяризувати, – розповіла одна з дівчат Вікторія Войтович.

Переможця визначать за декілька днів. Найкраще фото обиратимуть за креативністю або кількістю лайків. Що даруватимуть, поки не говорять. 

Читайте також: У кожен вінок вкладаю історію: Майстриня з Кіровоградщини робить ексклюзивні весільні вінки (ФОТО)

 


Головне сьогодні