З нагоди Дня Єднання України сьогодні, 16 лютого, учні та вчителі Ліцею "Європейська освіта", народний хореографічний ансамбль "Світанок", вокальний ансамбль "Невгамовні" та студенти ЦДПУ об'єдналися та створили театралізовано-хореографічну виставу "Україна Єдина", передає кореспондент Точки доступу.

Театралізоване дійство присвячене Дню Єднання. 

Головний режисер

Ми вирішили створити серію благодійних вистав, аби зібрати кошти на потреби української армії, – прокоментував головний режисер заходу Максим Печененко.

Також він додав, що напередодні у закладі пройшли благодійні ярмарки. Діти продавали свої поробки та малюнки, аби також віддати ці гроші на потреби ЗСУ. Над самою ж виставою працювали протягом місяця.

Поробка

Концерт

Народні танці

Українці

Хореографія

Козак

Діти

Мистецтво

Народні танці

Парний танець

Діти України

Українська врода

Культура

Державні символи

Концерт

Дійство

Україна

Колаборація

Творчість

Світанок

Народні традиції

Разом до перемоги

Благодійність

Волонтери

Допомога ЗСУ

Гроші на ЗСУ

Донати

Нагадаємо, День єднання — державна акція, що відбулася 16 лютого 2022 року згідно з Указом Президента України.

Акцію оголосили "З метою посилення консолідації українського суспільства, зміцнення його стійкості в умовах зростання гібридних загроз, інформаційно-пропагандистського, морально-психологічного тиску на суспільну свідомість…".

Ідея Дня єднання виникла на початку лютого 2022 року, коли з'явилася інформація про те, що саме 16 лютого росія може здійснити повномасштабне вторгнення в Україну.

Читайте також: Кропивничанка, яка нині живе в Португалії, творить мистецтво та допомагає ЗСУ

Фото: Григорія Зуба


Головне сьогодні