Сьогодні, 19 березня, на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища кропивничани провели в останню путь солдатів Сергія Музиченка та Олександра Стегара.

Про це повідомляє Точка доступу з посиланням на пресслужбу міської ради.

Сергій Музиченко народився 31 січня 1970 року у Кропивницькому. Закінчив Кропивницький машинобудівний технікум.  Пройшов військову строкову службу в Збройних Силах України.

Після служби працював далекобійником. Потім займався доставкою продовольчих товарів у школи та дитячі садочки міста Кропивницького та області.

У травні 2022 року добровільно приєднався до лав Збройних Сил України та став на захист батьківщини. Служив на посаді водія механізованого батальйону військової частини А4674.

Солдат Сергій Музиченко загинув 13 жовтня 2023 року поблизу населеного пункту Вербове Запорізької області під час виконання бойових завдань.

У Сергія Музиченка залишились мама, двоє синів та брат.

Сергій Музиченко

Олександр Стегар народився 8 жовтня 1997 року у Кропивницькому. Навчався у загальноосвітній школі №25.

Займався в секції футболу при Державній льотній академії, мав нагороди за переможні місця.  Він рано втратив батьків, його вихованням займалася бабуся.

прощання з військовими у Кропивницькому

У 2021 році закінчив Кропивницький коледж харчування та торгівлі. Під час навчання у коледжі і до 2020 року працював продавцем-консультантом у магазині непродовольчих товарів.

У лютому 2020 року його призвали на контрактну службу до військової частини А0224 міста Миколаєва. З початком повномасштабного вторгнення став на захист рідної країни. Служив на посаді навідника десантно-штурмового взводу  військової частини А0224.

Солдат Олександр Стегар загинув 18 квітня 2022 року поблизу населеного пункту Зелена Долина Краматорського району  на Донеччині.

Без люблячого турботливого онука, племінника та брата залишилась бабуся, тітка, сестри.

Панахиду за загиблими воїнами-Героями відспівав архієпископ Кропивницький і Голованівський Православної Церкви України Марк. 

Сергій Музиченко знайшов вічний прихисток на Алеї почесних воїнських поховань Далекосхідного кладовища, а Олександра Стегара поховали на Лелеківському цвинтарі.

загиблий

Читайте також: Боєць УДА і журналiст з Кропивницького Дмитро Сiнченко загинув на фронтi

 


Головне сьогодні